69 zwierząt w jednym domu:mieszkanka Queensu oskarżona o przemoc nad zwierzętami

Mieszkanka dzielnicy Jackson Heights na Queensie, 48-letnia Elizabeth Grant, oskarżona została przez prokuratora okregowego Richarda A. Brown, o znęcanie się nad zwierzętami. Kobieta mieszkała z 67 zwierzętami: 55 kotami, 12 psami i dwoma żółwiami.

Według biura prokuratora, wnętrze domu kobiety pokryte było odchodami zwierząt, a prawie wszystkie zwierzęta były zranione lub chore. Ratownicy, którzy wchodzili do domu kobiety, ubrane musieli mieć specjalne kombinezony i maski, aby nie zatruć się unoszącym się w powietrzu zapachem.

Prawie wszystkie zwierzęta, które przebywały w domu, były schorowane lub zranione. Podejrzana kobieta twierdzi, że były one w jeszcze gorszym stanie, zanim to ona uratowała im życie.

Kobieta oskarżona została nie tylko o znęcanie się nad zwierzetami, ale również o ich torturowanie i zranienie. Ma stawić się przed sądem 10 maja. Jeżeli zostanie uznana za winną, grozi jej do dwóch lat więzienia.

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts