Adam Małysz w PSFCU na Ridgewood (galeria zdjęć)

Adam Małysz w PSFCU na Ridgewood (galeria zdjęć)

“Polski mistrz”, “nasz bohater”, “ambasador Polski na świecie” takimi wyrażeniami witali Adama Małysza jego fani zgromadzeni w oddziale Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej na Ridgewood. Polski skoczek powitany został wspomnieniami – organizatorzy włączyli niezapomnianą relację Tomasza Zimnocha, komentującego skok Adama Małysza – na twarzy skoczka jak i jego kibiców, widoczne było wzruszenie. Następnie, Adam Małysz odpowiedział na pytania od publiczności oraz od Radio RAMPA, gdzie m.in. opowiedział o zakresie swoich obowiązków podczas ostatniego sezonu, o tym jak “skoki” stały się sportem narodowym Polski oraz  o istotnej kwestii: “jak wybić się…” nie tylko z progu ale i w życiu.

Adam Małszy każdej osobie, która na niego czekała poświęcił należytą uwagę – podpisywał zdjęcia i gadżety (niektóre osoby przybyły np. z nartami!), robił sobie zdjęcia z fanami i odpowiadał na pytania. Zobaczcie galerię zdjęć.

 

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

About The Author

Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA.Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *