Espresso Show 8-1-17 Rocznica Powstania Warszawskiego; Ponadto, uzależnienie od fitness i kursy on-line

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

W ten wyjątkowy dla Polski dzień, pamiętamy o obchodach 73 rocznicy Powstania Warszawskiego. Uroczystości związne z rocznicą wybuchu Powstania i „Godziną W” odbywają się dziś nie tylko w Polsce, ale także wśród Polonii, m.in. na Greenpoint w Nowym Jorku. W programie dziś będziemy także rozmawiać o coraz bardziej popularnych kursach on-line. Podpowiemy, jakie prestiżowe uczelnie oferują kursy, na których nauczymy się np. jak zarządzać finansami, jak zostać pisarzem, zdobyć wiedzę medyczną, czy zrobić kurs na temat ekosystemów w Oceanach. W „Bezsenności” o coraz bardziej niepokojącycm zjawisku, czyli uzaleznieniu od sportu. Współczesny kult perfekcyjnej sylwetki i umięśnionego ciała, powoduje, że niektóre osoby obsesyjnie zaczynają trenować, spędzając większość wolnego czasu na siłowni, tracąc kontakt z rzeczywistością i bliskimi. Bedzie również koleny odcinek Telenoweli ala Rampa – czy i dlaczego Armandowi grozi klasyczny „zez” i dlaczego Ines musi uczyć się tajemniczych haseł? Zapraszamy!!!

Monika Adamski
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna; konferansjer.

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna; konferansjer.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *