Nowy most Tadeusza Kościuszki: galeria zdjęć z pokazu świateł

Nowy most Tadeusza Kościuszki: galeria zdjęć z pokazu świateł

27 kwietnia uroczyście otworzono pierwszą część nowego mostu Tadeusza Kościuszki, który łączy dzielnice Queens i Brooklyn.

Odsłonięcia tablicy z imieniem Tadeusz Kościuszki dokonał uroczyście gubernator Stanu Nowy Jork Andrew Cuomo wraz z prezydentem dzielnicy Queens, Melindą Katz, posłem stanowym z Brooklynu Jo Lentol oraz Konsulem Generalnym RP w Nowym Jorku, Maciejem Golubiewskim. Tego samego dnia wieczorem, miejsce miał spektakularny pokaz świateł okraszony muzyką. To właśnie tego wieczoru, gubernator stanu Andrew Cuomo dał nowojorczykom lekcję języka polskiego – nauczył wymawiać ich poprawnie imię Tadeusza Kościuszki. Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele politycznych i biznesowych środowisko polskich i amerykańskich.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

About The Author

Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA.Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *