Ostatnie pożegnanie Urszuli Iwon – Polka zginęła tragicznie podczas wakacji na Jamajce

Ostatnie pożegnanie Urszuli Iwon – Polka zginęła tragicznie podczas wakacji na Jamajce

37-letnia Urszula Barbara Iwon, córka Krystyny Rutkowskiej, mama 16-letniego Jakuba, mieszkanka Nowego Jorku, zmarła tragicznie podczas wakacji na Jamajce, 24 marca.

Wystawienie zwłok odbędzie się w piątek, 31 marca w Arthur’s Funeral Home na Greenpoincie. Msza pożegnalna będzie miała miejsce w sobotę, 1 kwietnia o godz. 9:30 a.m. w kościele pw. Św. Stanisława Kostki na Greenpoincie. Pani Urszula zostanie pochowana na cmentarzu First Calvary przy Greenpoint Ave.

Urszula Iwon wraz z mamą, Krystyną Rutkowską, wyjechały na wakacje na Jamajkę (Na zdjęciu powyżej, w dzień wylotu – zdjęcie Facebook Urszuli Iwon). Urlop trwać miał siedem dni, zakończył się niestety tragicznie. Panie przebywały w hotelu Samsara Cliff Resort and Spa w miejscowości Negril – hotel położony jest nad klifem, nie ma przy nim plaży, a rozciąga się z niego spektakularny widok na ocean. (Zdjęcia poniżej)

Z relacji Krystyny Rutkowskiej wynika, że podczas wykonywania zdjęć, w miejscu, gdzie zdjęcia robili sobie również inni ludzie, wysoka fala wody wdarła się na miejsce, w którym stała Urszula. Woda podmyła jej nogi, w efekcie czego Urszula wpadła do oceanu. Niestety, silne fale przy próbie wyciągnięcia jej z wody, jak mówi Pani Krystyna, spowodowały, że Urszula uderzyła o ścianę klifu. To uderzenie okazało się tragiczne.

Urszula osierociła swojego nastoletniego syna – tata Jakuba zmarł siedem lat temu w wyniku choroby. Jakub pozostaje pod opieką babci Krystyny oraz cioci Magdy, siostry Urszuli.

Zrozpaczona rodzina, nie może uwierzyć w to co się wydarzyło. Na miejscu spisany został raport, a sprawa, jak potwierdził manager hotelu Ariel Absera, w dalszym ciągu badana jest przez śledczych.

Redakcja Radio RAMPA składa rodzinie ś.p. Urszuli Iwon szczere kondolencje.

Zdjęcia poniżej wykonał brat zięcia Krystyny Rutkowskiej, Łukasz Dołęgiewicz, który doleciał do niej dzień po tragicznym piątku. Zdjęcia nie zostały wykonane w dzień tragedii.

Pierwsze zdjęcie, jak poinformował nas Łukasz, przedstawia miejsce gdzie stała Urszula podczas robienia zdjęć.

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts