Prawo w Twoich rękach, odcinek 3: Health Care Proxy

Trzeci odcinek audycji “Prawo w Twoich rękach,” a w nim, Pani adwokat Joanna Gwóźdź, tłumaczy czym jest dokument zwany Health Care Proxy.

Proszę wyobrazić sobie sytuację, w której ulegacie poważnemu wypadkowi i musicie być poddani bardzo szybko zabiegowi, który wiąże się z podjęciem ważnej dla Waszego życia decyzji. Wy nie jesteście w stanie tej decyzji podjąć, będąc w stanie krytycznym.

Proszę wyobrazić sobie sytuację, w której nagle wykryta u Was jest choroba, która wymaga natychmiastowego leczenia. Hospitalizacja, operacja, niepewność. Stres i emocje. W takim czasie nie myślimy już o dokumentach.

Health Care Proxy to dokument, który pozwala Wam zaplanować, kto decydować będzie za Was w powyższych sytuacjach.

Posłuchajcie audycji aby dowiedzieć się więcej:

 

 

Jeżeli chcesz spotkać się z Panią Joanna Gwóźdź i osobiście zapytać o poradę, w najbliższym czasie, będziesz miał do tego okazję:

30 maja, sobota, godz. 4:00 p.m. – Klinika Prawa – wydarzenie organizowane przez Konsulat RP w Nowym Jorku w Centrum Polsko-Słowiańskim, Greenpoint, Brooklyn.

***

Wielu z nas nie myśli o jutrze, wydaje nam się, że na wszystko mamy jeszcze czas. Dopiero w momencie choroby lub śmierci – otwierają nam się oczy. Niestety, wtedy jest już za późno. Nie pozwól, aby Twój majątek przejął dom starców, by Twoi najblizsi byli pozbawieni spadku. Nie dopuść, aby Twoje niepełnosprawne dziecko straciło świadczenia socjalne. Zapewnij nieletnim dzieciom opiekę… Zadzwon do adwokat Joanny Gwóźdź i umów sie na bezpłatną konsultację – 718 349 2300, 718 349 2300. Odwiedz biuro – teraz na Greenpoincie – 188 Eckford StreetNie zostawiaj swojego życia przypadkowi.

 

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts