Prawo w Twoich rękach, odcinek 4: Testament bez tajemnic

W kolejnym odcinku audycji “Prawo w Twoich rękach” mecenas Joanna Gwóźdź, odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące testamentu.

Jak przebiega sprawa spadkowa? Co stanię się z naszym majątkiem, ale i z długami, kiedy nie spiszemy testamentu? Kto i w jakiej kolejności, przejąć będzie mógł nasze dobro? Co jeżeli nie mamy dzieci, ani bliskiej rodziny w USA? Kto zajmuje się odszukaniem naszych bliskich? Co jeżeli przepiszemy majątek osobie trzeciej – niespokrewnionej z nami? Czy i jak rodzina ma prawo kwestionować naszą wolę? W końcu, co tak naprawdę zapisać możemy w majątku?

Posłuchajcie aby poznać odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania:

 

Wielu z nas nie myśli o jutrze, wydaje nam się, że na wszystko mamy jeszcze czas. Dopiero w momencie choroby lub śmierci – otwierają nam się oczy. Niestety, wtedy jest już za późno. Nie pozwól, aby Twój majątek przejął dom starców, by Twoi najblizsi byli pozbawieni spadku. Nie dopuść, aby Twoje niepełnosprawne dziecko straciło świadczenia socjalne. Zapewnij nieletnim dzieciom opiekę… Zadzwon do adwokat Joanny Gwóźdź i umów sie na bezpłatną konsultację – 718 349 2300, 718 349 2300. Odwiedz biuro – teraz na Greenpoincie – 188 Eckford StreetNie zostawiaj swojego życia przypadkowi.

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts