Prawo w Twoich rękach, odcinek 5: Trust

Kolejny odcinek audycji “Prawo w Twoich rękach” z udziałem mecenas Joanny Gwóźdź. Tym razem poruszamy temat TRUST. Temat dla wielu niejasny i skomplikowany, ale całkiem niepotrzebnie, o czym w prosty sposób mówi Pani Mecenas.

Trust, jak sama nazwa wskazuje, ma duży związek z zaufaniem, ale również, jest kontraktem, który zobowiązuje obie jego strony, jednocześnie je zabezpieczając. W audycji skupimy się na trust związanych z nieruchomością.

Czy wiesz dlaczego nie warto w akcie własności domu umieszczać swoje dzieci? Jakie tak naprawdę wyniknąć mogą z tego powodu utrudnienia? Posłuchaj!

Chcesz uniknąć sprawy spadkowej? Zagwarantować bezpieczenstwo swojej nieruchomości? Zapewnić sobie prawo własności do końca życia? Posłuchaj!

Boisz się utraty swoich przywilejów i benefitów? Chcesz wiedzieć jak i od tego się uchronić?  Posłuchaj!

 

Nie odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje pytania? Pojawiło się więcej pytań? Zadzwoń do adwokat Joanny Gwóźdź i umów sie na bezpłatną konsultację – 718 349 2300, 718 349 2300. Koniecznie, wspomnij, że dzwonisz po wysłuchaniu naszej audycji!

Odwiedzić możesz również biuro – teraz na Greenpoincie – 188 Eckford Street.

Wielu z nas nie myśli o jutrze, wydaje nam się, że na wszystko mamy jeszcze czas. Dopiero w momencie choroby lub śmierci – otwierają nam się oczy. Niestety, wtedy jest już za późno. Nie pozwól, aby Twój majątek przejął dom starców, by Twoi najblizsi byli pozbawieni spadku. Nie dopuść, aby Twoje niepełnosprawne dziecko straciło świadczenia socjalne. Zapewnij nieletnim dzieciom opiekę… Nie zostawiaj swojego życia przypadkowi.

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts