SoBo Fashion – jedna torebka na tysiąc(e) sposobów
SoBo Fashion – jedna torebka na tysiąc(e) sposobów

SoBo Fashion – jedna torebka na tysiąc(e) sposobów

Zapierające dech w piersiach widoki Manhattanu, kolorowe akcesoria, torebki, okulary, sesje zdjęciowe – jednym zdaniem: moda na wysokim poziomie zawitała na Greenpoint.

13 listopada, podczas pierwszego pokazu modowej marki SoBo Fashion każda kobieta mogła zaprojektować wiodący produkt marki – czyli torebkę – tak aby wyrazić i podkreślić swój styl. Dzięki pomysłowi Marty Gusztyn i Wiktora Braneckiego, istnieje 2700 sposobów, na które każda kobieta zaprojektować może swoją torebkę – przekonali się o tym uczestnicy spotkania, którym ten przyszłościowy pomysł, bardzo przypadł do gustuJedną z pierwszych modelek marki była Karolina Placzek, Miss Polonii USA 2017, która również obecna była podczas pokazu. 

Twórcy marki opowiedzieli nam o swoim pomyśle, a uczestnicy spotkania o swoich prognozach dla marki, która zaledwie dwa miesiące temu rozpoczęła sprzedaż on-line. Zapraszamy!

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts