28-letni motocyklista nie żyje po tym jak potrącony został przez ciężarówkę przy Morgan Avenue na Brooklynie

Reklama - Advertisement

28-letni motocyklista, Danny Tsang z Queensu, został śmiertelnie potrącony przez ciężarówkę we wtorek rano w dzielnicy East Williamsburg. 

Do tragicznego wypadku doszło o godz. 7:08 rano, na skorzyżowaniu ulic Morgan Avenue i Withers Street, kiedy 50 letni kierowca Mack Trucka, chciał skręcić w prawo w Withers Street z Morgan Avenue. Motocyklista poruszał się na motorze Kawasaki 2017, również wzdłuż Morgan Ave. Młody mężczyzna przetransportowany został do Woodhull Hospital, gdzie zmarł.

Kierowca ciężarówki pozostał na miejscu zdarzenia i nie został aresztowany. Według informacji Departamentu Transportu, Morgan Avenue to droga przejazdowa dla ciężarówek, co oznacza, że jeżeli ciężarówka zmuszona jest z niej zjechać, aby boczną drogą dotrzeć do swojego celu, może to uczynić. Tak było w tym wypadku, kiedy to kierowca skręcić chciał w boczną ulicę Withers. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here