Absurd 2015? “Daliśmy sie wpuścić w kanał wielkiego podziału” – Łukasz Rybarski z Kabaretu pod Wyrwigroszem

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Łukasz Rybarski z Kabaretu pod Wyrwigroszem. Kabaret założony został w 1994 roku i od tamtej pory gościł na największych scenach polskiej estrady. W najbliższy weekend, po raz pierwszy, wystąpią w Nowym Jorku.

Z Łukaszem Rybarskim rozmawiamy o walentynkach i o najlepszym walentynkowym prezencie. A ponadto, co zasługuje na Tytuł Absurdu roku 2015? Gdyby powstawał film dokumentalny o kabarecie, od czego by się zaczynał? Kogo zaprosiliby do swojego występu, gdyby mogli wybrać każdą osobę na świecie? I w końcu, jakie mają dla Was niespodzianki na nadchodzący weekend? Wysłuchajcie wywiadu, klikając na link powyżej.

Zapraszamy! Bilety wciąż do nabycia na stronie: www.RampaBilety.com

Obecnie, Kabaret przebywa już na Florydzie:

Kabaret w Nowym Jorku i w NJ!

Sobota, 13 lutego – Brooklyn, Nowy Jork

Niedziela, 14 lutego – Passaic, New Jersey

wyrwygrosze-banner-2015-V2

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here