Adam Kownacki wygrywa z Geraldem Washingtonem przez nokaut w drugiej rundzie!!!

Advertisement

26 stycznia w nowojorskiej sali Barclays Center na Brooklynie, niepokonany do tej pory Adam Kownacki, wygrał w drugiej rundzie poprzez nokaut swoją kolejną walkę, z byłym Marines armii amerykańskiej, Gerladem Washingtonem. Po ogłoszeniu jego zwycięstwa, Adam podzielił się również z kibicami dobrą nowiną: on i jego żona spodziewają się pierwszego dziecka!!!

Pierwszą rundę silnym natarciem na przeciwnika zakończył Adam Kownacki. Jego seria ciosów zachwiała Geraldem Washingtonem. Adam został jednak raniony do krwi. Tę rundę sędziowe zaliczyli dla Kownackiego.

W drugiej rundzie, Adam Kownacki położył Washingtona na deski, ale po doliczeniu do pięciu Gerald podniósł się. Sędzia zadecydował, że pozwoli mu na kilka sekund walki i zobaczy co dalej. Washington nie był w stanie jednak ustać o własnych siłach i sędzia zakończył walkę. Na ringu pojawił się lekarz, który sprawdzić musiał Washingtona. 

Adam zadał 58 ciosów w mniej niż 5 minut! Walka zaplanowana była oryginalnie na 10 rund. Była to ósma walka Adama Kownackiego w Barclays Center. 

Wspierany przez licznie zgromadzoną na trybunach liczbę polskich kibiców, Adam Kownacki od początku wywoływał zainteresowanie amerykańskich mediów. Jego dzisiejsza walka była drugą walką wieczoru, emitowaną na żywo w ogólnodostępnej telewizji Fox. 

BRAWO ADAM!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here