Children’s Smile Foundation zaprasza na wystawę “Artyści ASP Wrocław – Dzieciom” na Greenpoincie

Advertisement

Fundacja Uśmiech Dziecka zaprasza na wystawę ARTYŚCI ASP WROCŁAW – DZIECIOM w restauracji French Epi na Greenpoincie. Prace polskich artystów będą do kupienia do 15 kwietnia przy 123 Greenpoint Ave, a całkowity dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom potrzebującym – podopiecznym fundacji. 

Fundacja Uśmiech Dziecka działa nieprzerwanie od 1999 roku i pomaga dzieciom zarówno w Polsce jak i w USA. Jak zostać podopiecznym fundacji oraz o kolejnych jej wydarzeniach, usłyszycie w rozmowie z jej prezesem Mariuszem Śniarowskim. Członek rady dyrektorów, Joanna Gwóźdź, przedstawia sylwetki artystów, którzy swoje prace na rzecz fundacji przekazali charytatywnie. 

Prace dostępne będą na sprzedaż do 15 kwietnia lub do ich wykupienia. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here