Czy lepiej przeprowadzić rozwód w Polsce czy w USA? Radzi adwokat Karolina Dehnhard

Reklama - Advertisement

Życie pisze różne scenariusze. Kiedy małżeństwo podejmuje decyzję o rozwodzie, sytuacja może skomplikować się, kiedy jedna ze stron przebywa w Polsce, a druga w USA. Osoby będące w Polsce, decydują się na wszczęcie postępowania rozwodowego właśnie tam – często z powodu – jak im się wydaje – mniejszych kosztów. Po pewnym czasie, chcą jednak dochodzić – na przykład – do części swojej własności w USA… 

Adwokat ds. rodzinnych, Karolina Dehnhard, działająca na arenie międzynarodowej, tłumaczy, że aby skutecznie doprowadzić do końca, sprawę rozwodową zarówno w USA jak i w Polsce, należy korzystać z usług prawnika, nie tylko w Polsce, ale właśnie tutaj w USA.

Karolina Dehnhard – która asystuje właśnie w takich sprawach – tłumaczy jak ważny w takim wypadku jest czas, oraz jak wyglądają koszta. Przedstawia scenariusze związane z rozdziałem majątku, ale również, porusza ważny – choć jak często tragiczny element w rozwodzie – podział opieki nad dzieckiem. Co jeżeli dziecko jest z jednym rodzicem w Polsce, kiedy wszczęto postępowanie rozwodowe? Jak obliczone zostaną alimenty? Karolina Dehnhard często interweniuje też w USA, w imieniu opiekuna dziecka, który z owym dzieckiem przebywa w Polsce, a od małżonka w USA, nie może wyegzekwować alimentów.

Wszystkie te tematy, a także wiele cennych wskazówek, przekazuje mecenas Karolina Dehnhard, prawnik w kancelarii Lindabury, McCormick, Estabrook & Cooper, P.C. w NJ, a także, założycielka Divorce Dynasty – networku profesjonalistów, którzy pomagają w trakcie przechodzenia przez proces rozwodowy. 

UWAGA! Każda osoba, która powoła się na RADIO RAMPA, może liczyć na darmową konsultację z mecenas Karoliną Dehnhard – należy kontaktować się pod numerem telefonu:

973 309 4473


Materiał sponsorowany – reklama. Radio RAMPA nie ponosi odpowiedzialności za usługi i serwisy oferowane przez reklamodawców. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here