“Dzieciom wolno wszystko!” Dzień Dziecka w PSFCU

Dzień Dziecka to święto obchodzone z radością i należytą powagą w wielu polskich rodzinach w USA. Z tej okazji, dzieci otrzymują upominki, wychodzą z bliskimi na lody i spędzają czas na zabawie. Specjalne atrakcje zostały z tej okazji przygotowane również w oddziałach Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej.
 
RAMPA TV odwiedziło oddziały PSFCU w Linden, NJ i Wallington, NJ, gdzie na dzieci czekały upominki i słodycze, a także, w przypadku oddziału w Wallington – muzyka, balony oraz atrakcja specjalna – malowanie twarzy! Najmłodsi, rozegrali nawet mecz piłki nożnej w oddziale.
 
Była to też świetna okazja, aby porozmawiać z rodzicami o tym, jak ważne jest celebrowanie Dnia Dziecka, ale i edukacja finansowa najmłodszych. Same dzieci, również podzieliły się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi finansów. 
 
Zapraszamy!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here