Espresso 3-16-17 lustro, znam swoje prawo oraz goście: Patryk Czerowny oraz Annette Markowski Shelton, detektyw NYPD!

Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj w programie: przesądy związane z lustrem, telenowela, w Bezsenności: jak dochodzić swoich praw konsumenckich – kiedy czas żeby nie zapłacić za rachunek w restuaracji, lub otrzymać zwrot biletu lotniczego?

Goście w studio:

Patryk Czerwony, student American University, założyciel stowarzyszenia Polonia Polonii, które to pomaga naszym rodakom na Wschodzie Europy, stażysta Kongresu Amerykańskiego. Kiedy rok temu zaczynał program pomocy dla Polaków na Litwie, Ukrainie i Kazachstanie, nie sądził, że uda się zyskać tak duży rozgłos dla akcji – patronet nad działalnością przyjął sam prezydent RP Andrzej Duda.

 

detektyw Annette Shelton, z domu Markowski – Polka z Olsztyna, która w wieku 8 lat przyjechała do USA, a teraz pracuje w największym i najstarszym wydziale policji miejskiej w USA, czyli w NYPD.

Zapraszamy!

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here