Espresso Show 2-1-18 Michael Wildes – prawnik Melanii Trump; kradzież paczek w NYC – jakie jest prawo? Sławomir Budzik o Chicago Auto Show

Advertisement
Espresso Show 2-1-18 Dzisiaj w programie: Michael Wildes, jeden z najlepszych prawników imigracyjnych w USA, który reprezentuje samą Melanię Trump, a jego tata, był prawnikiem Johna Lennona! Rozmawiamy o sytuacji polskiego lekarza z Michigan, który posiadając zieloną kartę, po 40 latach życia w USA, otrzymał nakaz deportacji. Ponadto, czy obecna administracja inaczej, jak często to słyszymy, traktuje imigrantów?
 
Dzisiaj również – kradzież paczek w Nowym Jorku. Jakie zasady obowiązują pocztę amerykańską, a jakie kroki możemy podjąć aby zabezpieczyć się przed kradzieżą paczek? Ponadto, najnowsze wiadomości z Chicago zaprezentuje Sławomir Budzik z Radio DEON. Zapraszamy!
 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here