Espresso Show 3-20-18 Strzelanina w szkole średniej w Maryland; czy świat się przeludnia? Zawsze Jest Wyjście: biznes

Espresso Show 3-20-18  Strzelanina w szkole średniej w Maryland; czy świat się przeludnia? Zawsze Jest Wyjście: biznes
Reklama:

Dzisiaj w programie: zaczynamy od doniesień z Maryland, gdzie w szkole średniej doszło do strzelaniny. Także, spotkanie Prezydenta Polski Andrzeja Dudy z Angelą Merkel oraz czy Prezydent RP pojedzie na Mundial do Rosji?

W Espresso również: ZAWSZE JEST WYJŚCIE oraz istotne tematy BIZNES – mecenas Karolina Dehnhard oraz CPA Leon Fuks o tym dlaczego i jak zacząć firmę, jak wygląda sprawa formalności kiedy małżonkowie biznes prowadzą razem – kto jest odpowiedzialny, dlaczego warto aby oboje byli “w papierach” zarejestrowani, jak może to wpłynąć na sprawy prywatnej własności. Ponadto, jak zabezpieczyć biznes? Oraz co w wypadku śmierci małżonka/wspólnika lub rozwodu w małżeństwie? 

Ponadto, populacja ziemi rośnie, ale człowiek za pomocą technologii zapewnia sobie przetrwanie – zaskakujące wnioski naukowców. Dzisiaj również nowe trendy: gryzienie kostek lodu? Dlaczego ludzie się na to decydują? W podróżach na fali zabieramy Was do najtrudniej dostępnych restauracji w USA.
Dzisiaj kalendarzowa wiosna, będzie więc sporo o wyjątkowych zwierzętach! A także, o matkach, których pracę oszacowano na 2,5 pełnego etatu. Bądźcie z nami!

 

 

About The Author

Audycja z udziałem profesjonalistów w dziedzinie prawa rodzinnego, rozliczeń podatkowych, planowania finansowego oraz ubezpieczeń.

Related posts