Espresso Show 4-10-18 Rocznica Katastrofy Smoleńskiej; tydzień do TAX DAY – Leon Fuks, CPA doradza; internetowe badania DNA – co mogą ujawnić?

Espresso Show 4-10-18 Został tydzień do tego aby rozliczyć się z podatków – co zrobić, jeżeli nie masz pieniędzy na ich zapłacenie? Są opcje! Również, o tym, że rodzina w Polsce, którą utrzymujesz, może zostać podana jako Twoi „dependent” oraz czy jest jeszcze czas aby poprawić złożone rozliczenie podatkowe – doradza Leon Fuks, CPA, ekspert naszego programu www.ZawszeJestWyjscie.com.
Dzisiaj w programie: ósma rocznica katastrofy Smoleńskiej – w Polsce odsłonięto pomnik poświęcony ofiarom katastrofy; FBI w biurze prawnika Donalda Trumpa oraz świat czeka na odpowiedź USA w sprawie Syrii; mija rok od zaginięcia Polki z Pennsylwani, Anny Maciejewskiej.
Tematy do dyskusji: internetowe Badania DNA – co mogą ujawnić i na co należy uważać; nasze sny – czy możliwe będzie ich nagrywanie, a tym samym, będzie można odkryć najgłębsze sekrety człowieka?
Dzisiaj również najnowsze trendy w dietetyce, szkolenie psów policyjnych w Australii, oraz nowa aplikacja, dzięki której poznasz naturę w Twoim otoczeniu.

About The Author

Related posts