Espresso Show 4-21-17 leworęczność, Dzień Ziemi oraz gość: Barbara Karpińska – Polka, która żegluje, m.in. przez Atlantyk!

Reklama - Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj w programie: leworęczność – co jest cechą osób leworęcznych? Jak kiedyś “walczono” z leworęcznością i dlaczego? Co się może stać, kiedy będziemy chcieli leworęczność wykluczyć?

Bezsenność: ekologia i Dzień Ziemi – jak dbać o naszą planetę? Z czego słyną najbardziej dbający o środowisko? Jakie gadżety warto używać?

Gość w studio: Barbara Karpińska, pasjonatka żeglarstwa. Basia brała udział w najbardziej prestiżowych regatach żeglarskich świata, a w 2015 roku przepłynęła nawet Atlantyk! Opowiada skąd wzięła się jej pasja do żeglarstwa, czego żeglarstwo wymaga od człowieka, oraz nauczy nas kilku żeglarskich zwrotów!

Zapraszamy!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here