Espresso Show 5-17-17 Dj Adamus w studio! A ponadto, tragiczne i użyteczne informacje o nowojorskich turystach oraz o kwiatach, których lepiej nie dawać kobiecie

Reklama - Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj w programie o trujących roślinach, czyli jakich kwiatów nie kupować kobiecie?

Ponadto w bezsenności temat główny: turyści. Turystów z jakiego kraju uważa się za najgorszych i dlaczego? Jakie były tragiczne przypadki śmierci turystów i gdzie?

W programie także wiadomości, sport, stanowisko z Polski, dzięki Michalinie Ryznar – blogerce modowej. Dowiemy się kto i kiedy wybiera się na pokazy, co nowego w Polsce w świecie modowym, a także co modnego w tym sezonie?

Dzisiaj w studio Patryk Czerwony, czyli jedyny mężczyzna, który nie obawia się zasiaść w gronie czterech kobiet. Natomiast gościem w Espresso Show jest znany polski DJ Adamus – to on m.in. organizował oprawę muzyczną Fryderyków czy wielkich gali sportowych w Polsce. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here