Espresso Show 5-24-17 relacja z Manchester; randki online; goście z PSC Community Services o opiece domowej

Reklama - Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj w programie: Renata Warchoł i Aleksandra Ostrowska z PSC Community Services – firmy, która oferuje pomoc i opiekę dla osób starszych. Panie podpowiedzą, jak my możemy stać się opiekunami naszych bliskich i dostawać za to wynagrodzenie. 

Szukasz kogoś troskliwego i oddanego do opieki nad Tobą lub Twoimi bliskimi? Jeśli tak, to skontaktuj się z PSC Community Services. PSC COMMUNITY SERVICES TO CZOŁOWA LICENCJONOWANA AGENCJA HOME ATTENDANT Z PONAD 35-LETNIM DOŚWIADCZENIEM. OFERUJEMY OPIEKĘ W DOMU ŚWIADCZONĄ PRZEZ WYKWALIFIKOWANE OSOBY, A TAKŻE PROGRAM CDPAP, W KTÓRYM ZAROBKOWO OPIEKĘ MOGĄ SPRAWOWAĆ NAD SOBĄ CZŁONKOWIE RODZINY LUB ZNAJOMI. PROWADZIMY TAKŻE KURSY NA HOME HEALTH AIDE DLA OSÓB CHCĄCYCH UZYSKAĆ CERTYFIKAT HHA, GDZIE OPŁATA TO WYŁĄCZNIE $100 ZA MATERIAŁY. NASI OPIEKUNOWIE MÓWIĄ W JĘZYKU POLSKIM, ROSYJSKIM I HISZPAŃSKIM. KOCHAMY TO, CO ROBIMY, I Z ODDANIEM ORAZ RADOŚCIĄ OPIEKUJEMY SIĘ OSOBAMI STARSZYMI W ICH DOMACH, POPRAWIAJĄC ICH KOMFORT ŻYCIA. ZADZWOŃ, BY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI I POZNAĆ NAS LEPIEJ 718-389-7060 lub odwiedź stronę: http://psccs.org/

 

Oprócz tego w Espresso show relacja Polaka, który pracuje niedaleko miejsca poniedziałkowego zamachu w Manchesterze. Temat dnia: miłość w internecie, czyli randki online, a wcześniej – dlaczego warto sięgać po drugie śniadanie. Na koniec premiera nowej piosenki Karoliny Artymowicz: “Dalej”. Słuchajcie, lajkujcie i komentujcie!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here