Espresso Show 6-1-17 Dzień Dziecka, o przedsiębiorczości z Konsul Sabiną Klimek oraz Sensacja: dzieci z rodzin transnarodowych

Reklama - Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dziś w programie “Espresso Show” gościem będzie konsul Sabina Klimek, z którą porozmawiamy między innymi o tym czy politykom wypada przepychać się do zdjęcia na oficjalnych spotkaniach, a także o książce konsul – “Przedsiębiorczość bez tajemnic”. Wcześniej zastanowimy się jak skutecznie prowadzić spory – oczywiście tak, by wygrać. W dziale: Sensacja – o dzieciach z rodzin transnarodowych, czyli jaki wpływ na milusińskich ma emigracja taty lub mamy, a często obojga rodziców. Włącz się w dyskusję!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here