Espresso Show 6-7-18 Co motywuje do rzucenia palenia? Alkohol, dzieci i rodzice – „trójkąt bermudzki”; Sławomir Budzik o wyborach na Gubernatora

Reklama:

Espresso Show 6-7-18 Dzisiaj w programie: najważniejsze wiadomości zaczniemy od wypowiedzi kandydatki na ambasadora USA w Polsce odnośnie naszego kraju oraz reakcji polskich władz; dzisiaj również o tym, jak nieudokumentowany dowoziciel pizzy w NYC, został zgłoszony do urzędu imigracyjnego… dowożąc pizzę w Nowym Jorku!
Tematy do dyskusji: co stanowi najbardziej skuteczną motywację, jeżeli chodzi o rzucenie palenia? Okazuje się, że PIENIĄDZE a nie np. nasze zdrowie! Dlaczego tak jest? Czy dla Was to działało? Dzisiaj również o relacji dzieci-rodzice-alkohol -> jak wpływa na dzieci fakt, że rodzice spożywają alkohol w ich obecności, albo, wraz z nimi? Ważny temat przed wakacjami. Dzisiaj również nowy „hit” na Mundial w wykonaniu sióstr Godlewskich oraz o poprawce w nazwie jednego z najbardziej popularnych mostów Nowego Jorku. Gość to Sławomir Budzik z Radio DEON w Chicago – dzisiaj o wyborach na gubernatora stanu Illinois, ale także, o ułaskawieniu byłego gubernatora przez Prezydenta Donalda Trumpa.


About The Author

Related posts