Festiwal biegowy z POLSKA Running Team już w ten weekend!

Reklama - Advertisement

3 czerwca w Nowym Jorku, w Rockland Lake State Park odbędzie się 2. edycja Festiwalu Biegowego organizowanego przez polonijny klub sportowy POLSKA Running Team (PRT).

Paweł Myśliwiec – Prezes PRT opowiedział na antenie radia RAMPA o samej inicjatywie tego festiwalu, o tym, dlaczego oprócz długich dystansów organizują też krótsze trasy, czy nawet marsz/spacer wokół pięknego jeziora, dlaczego bardzo im zależy, aby do sportowego stylu życia zapraszać młodzież i dzieci. A to wszystko w sportowym duchu rywalizacji i propagowania zdrowego stylu życia.

Po zawodach zaplanowany jest piknik, na malowniczym łonie natury, obok jeziora, na którym będzie również można porozmawiać z biegaczami o treningach, zawodach i życiu biegacza.

Na Festiwalu Biegowym są do wyboru dystanse 5, 10 lub 15 km. Dla osób, które nie biegają, mogą dystans 5 km przejść w formie marszu czy spaceru. Będzie również krótki dostosowany do przedziałów wiekowych bieg dla dzieci, a po biegu lody!

 
 
 

POLSKA Running Team serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapisów:
https://events.elitefeats.com/23prtfestival

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here