Fotorelacja: Festiwal uliczny na Greenpoincie

Festiwal uliczny na Greenpoincie już po raz drugi zorganizowany został ku radości wielu! Miejsce miał 26 września, zaraz obok biblioteki publicznej na Greenpoincie.

Festiwal uliczny, mający na celu promocję polskich i lokalnych artystów, zaznaczenie polskiej tożsamości Greenpointu oraz integrację między wieloletnimi i nowo przybyłymi jego mieszkańcami przy okazji różnorodnych wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i rekreacyjnych, spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Podczas wydarzenia swoje prace i produkty (obrazy, wydruki, biżuterię, zabawki, ubrania, kosmetyki, książki i inne) prezentowali polscy i lokalni artyści oraz miejscowe firmy. Również z dużym zainteresowaniem spotkały się wystawy zdjęć, m.in. tych opisujących zmiany jaki zauważyć można na Greenpoincie.

Nie zabrakło specjałów kulinarnych z lokalnych restauracji, a przede wszystkim masy atrakcji dla dzieci! Zobaczcie galerię:

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here