Jak wysłać bezpiecznie paczkę do Polski?

Reklama - Advertisement

Jak wysłać bezpiecznie paczkę do Polski? To proste pytanie, nabrało ostatnio wśród Polonii w metropolii nowojorskiej nowego wymiaru. W Radio RAMPA odpowiadają na nie właściciele i partnerzy firmy Dompak, która współpracując z wieloma biurami w kilku stanach USA, specjalizuje się w wysyłce paczek, mienia przesiedleńczego czy całych kontenerów do Polski. 

Jadwiga Śmieszek i Andrzej Wnękowicz, opowiadają na co zwracać uwagę przy wysyłce paczek, mówią również jak znaleźć biura, które współpracują z nimi w metropolii nowojorskiej lub jak skontaktować się bezpośrednio z ich biurem głównym w Sayreville.

Goście Radio RAMPA dokładnie tłumaczą proces wysyłki paczek, który realizowany jest przez Dompak – od odbioru paczki w agencji lub od klienta, przez transport drogą morską lub lotniczą, po dostawę do odbiorcy w Polsce.

Jadwiga Śmieszek i Andrzej Wnękowicz opowiadają również kto tworzy Dompak i jak firma powstała – nazwa Dompak figuruje od pięciu lat, ale osoby, które ją tworzą, związane są z tym biznesem już od 30 lat, zyskując tym samym zaufanie klientów polonijnych w różnych częściach USA. Posłuchajcie aby dowiedzieć się o szczegółach.

////

Materiał sponsorowany – Reklama / Radio RAMPA nie ponosi odpowiedzialności za usługi świadczone przez reklamodawców. 

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Rampa TV

Latest posts by Rampa TV (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here