Janusz Sporek zaprasza na koncert chóru Hejnał

Reklama:

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Januszem Sporkiem, w której opowiada o nadchodzącym wydarzeniu, jakim jest koncert kolęd w wykonaniu chóru Hejnał.  Będzie to koncert świąteczny – usłyszymy polskie i amerykańskie kolędy oraz piosenki świąteczne. Podczas koncertu na scenie pojawi się wielu wspaniałych artystów, a także młodzież ze szkoły muzycznej Music Education Center. Będą występy solowe, duety, występy grupowe, a także szansa dla publiczności, aby wspólnie zaśpiewać najbardziej popularne polskie kolędy.

Dla wszystkich gości szansa na wygranie wspaniałych nagród podczas losowania fantów. Zaproszona jest cała Polonia amerykańska! To jedyny i niepowtarzalny koncert, okazja do spotkania się w gronie znajomych, przyjaciół i wspólnego kolędowania w sobotni wieczór.

Janusz Sporek to dyrygent, muzyk, działacz społeczny, założyciel szkoły muzycznej, który jest organizatorem tegorocznego koncertu chóru Hejnał.

Całe wydarzenie poprowadzi Anna Matlewska, która podczas koncertu wystąpi w dwóch duetach-niespodziankach.

Koncert odbędzie się w sobotę 17 grudnia o godzinie 7 pm w Centrum Polsko Słowiańskim przy 177 Kent Street na Brooklynie. 

Jakich artystów zaproszono do współpracy? Czego oczekiwać i dlaczego warto przyjść na koncert?

Wysłuchaj wywiadu z Januszem Sporkiem.

15355774_10154822419424771_5491961623754537241_n

 

About The Author

Related posts