Justyna Kowalczyk spotkała się z Polonią w Naszej Unii

Reklama - Advertisement

Mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata w narciarstwie klasycznym, Justyna Kowalczyk, odwiedziła Polonię w USA. Dzięki Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, Polonia miała okazję spotkać się z Justyną, zadać jej swoje pytania, zrobić sobie zdjęcie i wziąć autograf. Każdy podekscytowany był możliwością poznania naszego “skarbu narodowego” jak wyrażali się o niej jej kibice.

24 kwietnia odbyło się spotkanie z Justyną w oddziale P-SFUK na McGuinness Blvd. na Greenpoincie, a 25 kwietnia Justyna spotkała się z Polonią w oddziale P-SFUK w Clifton, NJ. W oddziale w Nowym Jorku Justynę przywitał Pan Krzysztof Matyszczyk, przewodniczący rady dyrektorów, a w oddziale w Clifton, Pan Bogdan Chmielewski, CEO Naszej Unii. Na mistrzynię czekali również górale, rodziny z dziećmi i wielu jej fanów.

Podczas swojej wizyty w USA, Justyna Kowalczyk była gościem honorowym biegu Polonia 5k Run, który miejsce miał w niedzielę, 26 kwietnia, w Wallington, NJ i sponsorowany był również przez Polsko-Słowiańską Unię Kredytową.

Galerie zdjęć ze spotkań:

http://www.radiorampa.com/spotkanie-z-justyna-kowalczyk-w-p-sfuk-w-nowym-jorku/

http://www.radiorampa.com/spotkanie-z-justyna-kowalczyk-w-p-sfuk-w-new-jersey/

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo ze spotkania, a w niej wywiad z Justyną Kowalczyk!

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here