Kartka urodzinowa dla Łukasza – spełnij marzenie naszego chorego rodaka

Reklama - Advertisement

Pani Zofia Łaskawska, zwróciła się do nas i do WAS drodzy słuchacze, o pomoc w zorganizowaniu urodzinowej niespodzianki dla swojego syna Łukasza! Nic tak bowiem nie ucieszyłoby go, jak kartki z życzeniami urodzinowymi… kartki od jak największej ilości osób.

Łukasz, 28 listopada br. skończy 35 lat. Urodzil się w Tarnowie, a 19 lat temu przyjechał do USA na operację głowy. Cierpi na padaczkę lekooporną i autyzm. Rok temu miał drugą operację. Niestety bez większego powodzenia. Ataki padaczki się nasilają od 18 lipca 2017 i Łukasz przebywa cały czas w szpitalu Montefiore w dzielnicy Bronx, NY. Łukaszem opiekuję się jego mama oraz dwóch jego braci. Jego ojciec niestety już nie żyje. 

“Łukasz lubi wszystko,” jak napisała jego mama Zofia. “Łukasz chce się czuć potrzebny i jego urodziny są bardzo ważne dla niego.”

Niestety, jego stan pogarsza się. Nie należy czekać do listopada, kartki najlepiej wysłać jak najszybciej! Kartki możecie przynieść do naszej redakcji (133 Greenpoint Ave. Brooklyn, NY 11222). Adres:

Łukasz Łaskawski

87 Smart Avenue

10704 Yonkers, NY 

Pokażmy, że tak prostym gestem możemy sprawić szczęście!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here