Kierowcy z E-ZPass zostali obciążeni wyższą opłatą w New Jersey

Reklama - Advertisement

Kierowcy, którzy przejechali przez pewien punkt poboru opłat w południowym New Jersey, mogą mieć błednie pobraną opłatę.

Awaria urządzenia spowodowała, że tysiące kierowców na Garden State Parkway, którzy we wrześniu przejechali przez punkt poboru opłat Great Egg Harbor w hrabstwie Atlantic, zostało obciążonych wyższą opłatą, co potwierdził we wtorek stan.

Urzędnicy powiedzieli, że około 4000 kierowców E-ZPass dziennie między 20 września a 29 września zostało dotkniętych usterką, która naliczała kierowcom stawkę, jaką otrzymują ciężarówki i ciągniki siodłowe – co za każdym razem jest o prawie 2 dolary więcej.

Stan powiedział, że przyczyną awarii był jeden konkretnych pasów punktu poboru opłat. Osoby, których to dotyczy, powinny zauważyć, że ich rachunki zostaną automatycznie skorygowane za około tydzień i nie muszą nic z tym samodzielnie robić.

Zdjęcie: New Jersey Turnpike Autority

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here