Koncert życzeń z okazji Dnia Mamy w sobotę, 12 maja na fali Radio RAMPA 620 AM – wyślij swoje życzenia i wygraj brunch z Mamą!

Date:

Już w najbliższą niedzielę, 13 maja, Dzień Mamy w USA! Podczas naszej sobotniej audycji na fali Radio RAMPA 620 AM (NY, NJ, Ct) pomiędzy 3-9 p.m., organizujemy Koncert Życzeń z Okazji Dnia Mamy! Słuchać naszej audycji można z każdego miejsca na świecie poprzez stronę www.RadioRAMPA.com oraz za pośrdnictwem bezpłatnej aplikacji RAMPA na telefony komórkowe!

Z związku z tym, bez względu na to w jakim miejscu na świecie mieszka Twoja mama, możesz zadedykować jej piosenkę oraz przekazać życzenia! Piosenkę zagramy w sobotę wraz z życzeniami! Dedykacje proszę wysyłać na email: [email protected] w tytule wpisując DZIEŃ MAMY – do soboty, 12 maja, do godz. 12 w południe. Zamówione piosenki grane będą między godziną 3-7 p.m. w sobotę, 12 maja na antenie Radio RAMPA.

UWAGA! Wśród osób, które składać będą dedykacje/życzenia rozlosujemy bon o wartości $50 na specjalny brunch z okazji Dnia Mamy w One Bedford na Greenpoincie!*Losowanie nastąpi w programie Radio RAMPA w sobotę, 12 maja, o godz. 7:30 p.m.

*Osoba zgłaszająca swój udział w konkursie musi być osobą pełnoletnią. Bon musi być wykorzystany do zakupu dań oraz napojów w porze brunchu (10 a.m. – 5 p.m.) w niedzielę 13 maja 2018 roku w restauracji One Bedford na Greenpoincie. One Bedford wymaga zrobienia rezerwacji, w sobotę, po rozwiązaniu konkursu. One Bedford przyjmuje rezerwacje dla grup od 2 do 8 osób. W wypadku zamówienia przekraczającego $50, zwycięzca jest zobowiązany zapłacić pozostałą kwotę. Nagroda nie może być transferowana ani zamieniona na gotówkę. Radio RAMPA nie ponosi odpowiedzialności za działania fundatora/sponsora nagrody. Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego zasady. 

Sprawdź One Bedford!

https://www.onebedfordny.com

Instagam/OneBedford

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Share post:

Subscribe

Popular

More like this
Related

USA za strefą zdemilitaryzowaną w Zaporożu

Stany Zjednoczone poparły apel o utworzenie strefy zdemilitaryzowanej wokół...

Prokurator Garland o przeszukaniu w posiadłości Donalda Trumpa

Prokurator generalny USA Merrick Garland broni decyzji o przeszukaniu...

Noc spadających gwiazd

Noc z 12 na 13 sierpnia to Noc Perseidów....

Biały Dom ostrzega Iran

Biały Dom ostrzegł, że Iran poniesie surowe konsekwencje jeśli...