Mega Millions jeszcze większy

Główna wygrana w grze liczbowej Mega Millions wzrosła do 970 milionów dolarów, a wszystko to z powodu zwiększonej sprzedaży przed piątkowym losowaniem. Wygrana, jest drugą co do wielkości w historii USA – największy “jackpot” w wysokości 1.6 miliarda dolarów został wylosowany w Powerball w 2016 roku.

Nikt poprawnie nie wytypował wszystkich sześciu liczb Mega Million od 24 lipca br. Szansa na trafienie szóstki wynosi jeden na 302,5 miliona. 

Całkowita wygrana $970 milionów odnosi się do rocznych wypłat na przestrzeni 29 lat. Większość zwycięzców optuje jednak za wygraną gotówkową, czyli jednorazową wypłatą, która w tym wypadku wyniesie $513 milionów. Około połowa z tej kwoty, będzie jednak wynosiła podatki. 

W Mega Million grać można w 44 stanach, w stolicy Waszyngtonie oraz w U.S. Virgin Islands. 

Losowanie już w piątek, 19 października. Dodatkowo, w ten weekend wygrać można również w Powerball, gdzie stawką w sobotnim losowaniu jest 430 milionów dolarów. 

Rampa Ranek
RAMPA Ranek to audycja radiowa od 7-10 a.m. od poniedziałku do piątku. Najważniejsze wiadomości, sport, biznes, kultura i wydarzenia. Dobra, polska muzyka. Słuchaj na www.RadioRAMPA.com lub poprzez bezpłatną aplikację RADIO RAMPA na telefony komórkowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here