Piastowskie Zdrowie: ogórki kiszone na jesień!

Reklama - Advertisement

W okresie gorącego lata, witaminy “zjadamy” najchętniej w postacii warzyw i owoców. Co zrobić jesienią? Warto sięgnąć po niedoceniane w codziennym naszym menu, a będące od dawna na tradycyjnym polskim stole, OGÓRKI KISZONE.

W tym tygodniu PIAST poleca: ogórki kiszone, własnej marki PIAST. 

Czy wiesz, że…  Ogórki kiszone są bardzo zdrowe, a według wielu specjalistów żywienia należą do grupy tzw. SUPER FOOD, czyli jedzenia, które bogate jest w dużą ilość dobrych składników odżywczych. Dlaczego?

  • niskokaloryczne, a jednocześnie bardzo sycące
  • zawierają błonnik, dzięki czemu zapobiegają zaparciom, zmniejszają poziom cholesterolu, zmniejszają wchłanianie tłuszczu z pożywienia
  • sa bogate w witaminę K, która wpływa na gospodarkę wapniową organizmu a także na krzepnięcie krwi
  • są bogate w witaminę A, która wpływa na odpowiednią pracę tarczycy, a także zbawiennie wpływa na wzmocnienie wzroku
  • są bogate w witaminę C, której jest dwa razy więcej w ogórkach kiszonych niż w ogórkach zwykłych!
  • dzięki procesowi fermentacji, ogórki stają się również źródłem probiotyków, oraz acetycholiny, dzięki czemu skutecznie reguują ciśnienie i korzystnie wpływają na pracę układu nerwowego. 

Dzięki firmie PIAST z Garfield, NJ możecie swoje ulubione produkty polskie zamówić na stronie internetowej www.PIAST.com – produkty dostarczone będą do Waszego domu za pośrednictwem UPS lub poczty amerykańskiej. Dostawa do każdego miejsca w USA, a dla zamawiających ze wschodniego wybrzeża USA, dostawa już następnego dnia! Produkty dostarczane są w specjalnych kontenerach chłodniczych, co gwarantuje ich swieżość. 

Wyprawa do polskiego sklepu, choć przyjemna, wiąże się z czasem i podróżą. Dzięki firmie PIAST możesz zamówić zakupy przez internet, z zacisza swojego domu, z pracy, a nawet używając telefonu komórkowego!

 

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here