Polish American Folk Dance Company

Reklama - Advertisement

Polska muzyka, wyjątkowe stroje, i oczywiście tradycyjne tańce ludowe, ponad wszystko jednak pasja, precyzja i godziny treningów – tak podsumować można działalność zespołu Polish American Folk Dance Company.

W Radio RAMPA gośćmi są Barbara Kazimierczuk oraz Mariusz Bernatowicz, przedstawiciele zespołu. Dowiecie się jak rozróżnić tańce oraz stroje ludowe, a także usłyszycie jak wyglądają przygotowania do wystepów, kto może zostać tancerzem oraz, o ostatnim odrodzeniu sie folkloru w polskiej pop-kulturze.

UWAGA! W 2013 roku zespol obchodzi swoje 75-lecie, i z tej okazji przygotowuje wielki występ jubileuszowy, który miejsce będzie miał 23 listopada w Nowym Jorku. Mamy dla Was do wygrania bilet na ten wlasnie występ jubileuszowy. Zwycięzce wylosujemy wśród osób, które:

1) udostepnia link do niniejszego wywiadu na swoim profilu na Facebook,

2) poprawnie odpowiedza na pytanie: z jakiego regionu pochodza stroje, w ktorych w studio Radio RAMPA wystapili tancerze Polish American Folk Dance Company?

Odpowiedz uslyszycie w wywiadzie, a swoje odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach. Konkurs trwa do wtorku, 19 listopada, do godz. 4 p.m.

Zapraszamy!

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here