Polish Heritage Festival po raz pierwszy w East Brunswick – sukces nowej lokalizacji!

Reklama - Advertisement

Po raz pierwszy w historii, Festiwal Dziedzictwa Polskiego, do tej pory organizowany w Holmdel, NJ, miejsce miał w miasteczku East Brunswick. Okazało się, że zmiana lokalizacji nie zmieniła sympatii uczestników festiwalu, którzy przybyli tłumnie do Middlesex County Fair.

Wśród atrakcji przygotowanych przez oragnizatorów nie zabrakło występów wokalno-tanecznych: grupa tańca folklorystycznego Polanie przybyła aż z Connecicut, a głównym artystą dnia był Dziani – Książe Cygański, który wraz z zespołem, roztańczył zgromadzonych.

Dużym powodzeniem cieszył się również pokaz antycznych i egzotycznych samochodów, oraz wystawa poświęcona Generałowi Ryszardowi Kuklińskiemu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji! Tego dnia, Radio RAMPA na żywo relacjonowało dla Państwa to co działo się podczas festiwalu, a możecie Państwo wrócić do tych relacji na naszym fanpage http://Facebook.com/RadioRAMPA

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here