Polish Heritage Festival po raz pierwszy w East Brunswick – sukces nowej lokalizacji!

Polish Heritage Festival po raz pierwszy w East Brunswick – sukces nowej lokalizacji!
Reklama:

Po raz pierwszy w historii, Festiwal Dziedzictwa Polskiego, do tej pory organizowany w Holmdel, NJ, miejsce miał w miasteczku East Brunswick. Okazało się, że zmiana lokalizacji nie zmieniła sympatii uczestników festiwalu, którzy przybyli tłumnie do Middlesex County Fair.

Wśród atrakcji przygotowanych przez oragnizatorów nie zabrakło występów wokalno-tanecznych: grupa tańca folklorystycznego Polanie przybyła aż z Connecicut, a głównym artystą dnia był Dziani – Książe Cygański, który wraz z zespołem, roztańczył zgromadzonych.

Dużym powodzeniem cieszył się również pokaz antycznych i egzotycznych samochodów, oraz wystawa poświęcona Generałowi Ryszardowi Kuklińskiemu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji! Tego dnia, Radio RAMPA na żywo relacjonowało dla Państwa to co działo się podczas festiwalu, a możecie Państwo wrócić do tych relacji na naszym fanpage http://Facebook.com/RadioRAMPA

 

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts