Polish Rider Magazine – polonijny magazyn dla motocyklistów i nie tylko…

 Gościem Radio RAMPA jest Grzegorz Kogut, wydawca i redaktor naczelny Polish Rider Magazine – kwartalnika tworzonego z myślą o motocyklistach, ale również tych, których pasjonują motocykle, czy przygody z nimi związane.

Polish Rider Magazine wydawany jest z myślą o Polonii amerykańskiej, ale porusza tematy dotyczące zarówno polonijnego jak i polskiego podwórka. Dzięki Polish Rider Magazine, poznacie ciekawych ludzi, poczytacie o wyjątkowych podróżach na motocyklach (od Ameryki Południowej po Syberię), poznacie nowinki dotyczące najlepszych maszyn. Magazyn tworzony jest w dwóch językach – wszystkie artykuły przeczytać możecie po polsku i po angielsku.

Obecnie dostępne jest drugie wydanie kwartalnika Polish Rider Magazine – posłuchajcie wywiadu z Grzegorzem, aby dowiedzieć się co ciekawego znajdziecie w tym właśnie wydaniu.

Z powodu pandemii koronawirusa, magazyn dostępny jest online również na stronie www.PolishRiderMagazine.com – zapraszamy do czytania!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here