Pożegnanie Lubomira Tomaszewskiego

Dnia 15 listopada 2018 r. odszedł LUBOMIR TOMASZEWSKI, wielki artysta i przyjaciel Polonii. 

„Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna”… Lubomir Tomaszewski miał rzadki talent zatrzymywania tego sekretu w sztuce, jaką tworzył. Stał się również ojcem duchowym i przewodnikiem naszej artystycznej grupy Emocjonalistów. Od lat staramy się wspólnie przekazywać własną prawdę o świecie naszych uczuć. Patrzymy dziś z zamyśleniem, na magiczne istoty wyczarowane przez Lubomira i postaramy się ich nie zawieść i je chronić. Ich piękno jest przecież odkryciem tajemnicy życia i przetrwa wszystko tak, jak pamięć o Tobie, nasz wspaniały Przyjacielu! Będzie nam Ciebie brakowało! Już brakuje!

– Artystyczna Grupa Emocjonalistów

Zwłoki będą wystawione w niedzielę, 25 listopada 2018 r. w godz. od 3:00 do 6:00 popołudniu w Cyril F. Mullins Funeral Home, 399 White Plains Rd., Trumbull (Connecticut). Tam też nastąpi ostatnie pożegnanie w poniedziałek, 26 listopada o godz. 10 rano, po czym odbędzie się  msza żałobna o godz. 11:00 w kościele Notre Dame of Easton Church, 655 Morehouse Rd. Easton, CT.

Zamiast kwiatów rodzina zmarłego prosi przekazać donację na Kosciuszko Foundation, 15 East 65th Street, New York, NY 10065.

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here