Przeciwko seksualizacji dzieci; dla dobra rodziny – rozmowa z Dominiką Chorosińską (Figurską) przed Eurowyborami

Reklama - Advertisement

Dominika Chorosińska (Figurska) jest aktorką, dziennikarką, matką piątki dzieci. Od 2018 roku zasiada jako radna w radzie Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Startuje w wyborach do Europarlamentu, bo jak sama mówi, nie chce aby ktoś inny decydował o losie jej i jej rodziny.

W rozmowie z Radio RAMPA, Dominika opowiada o swoim planie: chce aby w Uni Europejskiej powstała komisja ds. rodziny – istnieje wiele komisji, w tym i ta do spraw rybołówstwa, a nie istenieje jednostka ekskluzywnie zajmująca się rodziną. A ta współczesna, w Europie, zmaga się z wieloma wyzwaniami. Samotność wśród osób starszych, prawa kobiet, edukacja dzieci – to tylko niektóre z obszarów, które zmieniają się bardzo dynamicznie. 

Wprowadzana w Polsce karta LGBT Plus, zakłada edukację seksualną od czwartego roku życia. Kilka dużych miast, w tym Warszawa, już zadeklarowało wprowadzenie w życie jej postanowień. Dominika chce aby to rodzice decydowali o tym kiedy i w jaki sposób dzieci uczone będą o swojej seksualności. 

Posłuchajcie wywiadu. 

 

Zarejestruj się do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w USA do 23 maja!

Wybory do Parlamentu Europejskiego – Jak głosować w USA?

 

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here