Remont eLki przełożony, ale lokalni politycy mają wciąż wiele pytań

Remont eLki przełożony, ale lokalni politycy mają wciąż wiele pytań
Photo Credit To Eric Adams Twitter
Reklama:

W niedzielę, lokalni politycy z Nowego Jorku, przedstawili swoje wątpliwości, co do nowego planu remontu metra L, który w czwartek przedstawił guberantor stanu Andrew Cuomo. 

Andrew Cuomo zmienia plany remontu metra L

Na konferencji prasowej przy stacji metra Lorimer Street na Brooklynie, pojawili się m.in. prezydent dzielnicy Brooklyn Eric Adams, prezydent dzielnicy Manhattan Gale Brewer, kongresmenka Carolyn Maloney, a nawet, członkowie rady MTA. Jak mówili, chcą być pewni, że otrzymają odpowiedzi, na wiele pytań, które ich wyborcy chcą zadać w związku z nowym projektem remontu.

Najważniejsze z nich, to: jak wykonana zostanie praca, w jaki sposób podjęte zostały decyzje, jakie są najważniejsze różnice pomiędzy starym a nowym planem. Politycy chcą znać więcej szczegółów na temat nowoczesnej technologii, która wykorzystana ma zostać podczas naprawy metra L – jak zapowiedział gubernator, to innowacyjne metody naprawy, nie stosowane jeszcze nigdy w USA, mają pozwolić na przeprowadzenie remontu metra bez konieczności jego zamknięcia. Przedstawiciele lokalnej społeczności, chcą również mieć pewność, że utrzymane zostaną decyzję dotyczące wprowadzenia dodatkowych wagonów innych linii metra czy dodatkowych autobusów i połączeń statkami pasażerskimi, na czas remontu. 

Jak w piątek powiedział guberantor stanu NY, jego decyzja i rekomendacje, muszą zostać finalnie zaakceptowane przez radę MTA. 

About The Author

Related posts