Robert Kubica wraca do Formuły 1!

Zdjęcie: Robert Kubica Facebook
Reklama - Advertisement

 

Aktualizacja: 11/13/2017: http://radiorampa.com/pomylka-mediow-co-do-kubicy/

Jak podaje francuski Canal+, Robert Kubica wraca do startów w Formule 1 już w przyszłym roku. Polak podpisze kontrakt z zespołem Williamsa, a jego partnerem ma zostać Lance Stroll z Kanady.

Potwierdziły się tym samym wcześniejsze przewidywania, że Kubica wkroczy do zespołu Williamsa, po tym jak karierę kończy z nim Felipe Massa.

Przypomnijmy, Robert Kubica uległ poważnemu wypadkowi w 2011 roku, podczas rajdu Ronde di Andora we Włoszech. Doznał załamania ręki i nogi. Jeszcze w tym roku, przechodził testy dla zespołu Renault, ale nie zakończyły się one podpisaniem umowy. W swojej karierze w Formule 1 (2006-2010), Kubica jeździł z zespołem BMW Sauber i Renault.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here