Polish American Women’s Club zaprasza do obejrzenia wywiadu z gościem kolejnego spotkania BEYOND: Kacper Grabiński CPA – rachunkowość i rozliczenia podatkowe bez tajemnic.
W ramach subskrypcji BEYOND, bez względu na to, czy obecna byłaś na spotkaniu, otrzymujesz dostęp do zapisu wideo rozmowy z głównym gościem danego spotkania.
W poniedziałek, 12 stycznia, odbyło się pierwsze w roku 2026, spotkanie networkingowe BEYOND Polish American Women’s Club. Spotkanie dotyczyło zmian w rozliczeniach podatkowych za rok 2025, a poprowadzili je Kacper Grabiński i Ted Woźniak, specjaliści od rachunkowości i rozliczeń podatkowych z firmy A& W Tax Associates, która z powodzeniem działa na Greenpoincie już od prawie 30 lat.
Po zmianach w polityce, podatnicy mogą spodziewać się wielu zmian w rozliczeniach podatkowych za rok 2025. Goście klubu BEYOND przekazali praktyczne informacje co do tego, jak “Big Beautiful Bill” wpłynie na wysokość ulg podatkowych, rachunkowość biznesów, ale i rozliczenia rodzin.
Pełna relacja z wydarzenia:



