Spotkanie Polonii z Parą Prezydencką w NYC – rejestracja

Reklama - Advertisement

Konsulat generalny RP w NYC serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie Pary Prezydenckiej – prezydenta Andrzeja Dudy i Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy z amerykańską Polonią w Nowym Jorku!

Wydarzenie rozpocznie się 17 września (niedziela) o godz. 15:00 w Christ the King High School na nowojorskim Queensie (68-02 Metropolitan Ave, NY 11379). Zarejestrowani na wydarzenie proszeni są o przybycie najpóźniej o godzinie 13:30. Program spotkania obejmuje m.in. przemówienie Prezydenta RP, wręczenie orderów i odznaczeń państwowych oraz występy polonijnych grup folklorystycznych.

Z powodów bezpieczeństwa w spotkaniu będą mogły wziąć udział wyłącznie osoby, które wcześniej zarejestrują się poprzez stronę internetową www.prezydentwnyc.com lub bezpośrednio z użyciem formularza: https://forms.gle/naS2qBfRZRQKNr1o9. Z uwagi na konieczność ochrony danych osobowych nie mogą przyjmowane być zgłoszenia mailowe i telefoniczne.

Zachęca się do skorzystania z transportu publicznego. Tuż przy szkole położona jest stacja Metropolitan Avenue znajdującą się na trasie linii M metra, jak i przystanki autobusowe linii Q38, Q67 i Q54.

W razie pytań Konsulat zachęca do kontaktu.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych – prosimy o dalsze rozpowszechnianie wiadomości.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here