Spotkanie świąteczne Polish-American Chamber of Commerce North-East

Powitanie gości. Od lewej: Karolina Dehnhard, prezes PACCNE, Alexandria Kołodko, sekretarz PACCNE, Henry Rinder, skarbnik PACCNE.
Advertisement - Reklama

W czwartek, 13 grudnia, miejsce miało uroczyste spotkanie gwiazdkowe Polish-American Chamber of Commerce North-East. Izba biznesowa, na której czele stoi amerykańska prawnik polskiego pochodzenia Karolina Dehnhard, założona została w lipcu br., aby umożliwić rozwój współpracy biznesowej pomiędzy polskimi i amerykańskimi przedsiębiorcami. 

W spotkaniu udział wzięło ponad 100 osób, przed którymi zaprezentowani zostali wybrani członkowie izby, wśród nich: Prime Meridian Moving – firma z Nowego Jorku, specjalizująca się w przeprowadzkach; Natalia Zimnoch, doradca finansowy.

Klimatyczny koncert piosenek świątecznych zaprezentował włoski śpiewak Carmen Jon. 

“W ciągu pięciu miesięcy od powstania izby, nasi członkowie mieli okazję wziąć udział w konferencjach i wydarzeniach biznesowych w Waszyngtonie, ale także w Hiszpanii, Francji i w Polsce. Spotkaliśmy się z Ambasadorami, Konsulami, szefami innych izb gospodarczych w Europie, a także, liderami biznesu z różnych sektorów,” powiedziała Karolina Dehnhard, dodając, że w kwietniu 2019 roku, izba planuje wydarzenie w Azji, aby jeszcze bardziej rozszerzyć siatkę kontaktów dla swoich członków. 

Za reprezentację i rozwój Izby w Polsce, odpowiedzialna jest jej wiceprezes Sabina Klimek, była Konsul Wydziału Promocji Inwestycji i Handlu Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. 11 stycznia w Warszawie, dojdzie do inauguracji działalności izby na terenie Europy. 

Osoby zainteresowane działalnością izby lub do niej się przyłączeniem, więcej informacji znajdą na stronie www.paccne.org

Członkowie Izby, od lewej Agnieszka Chomicz-Grabowska z Prime Meridian Moving; Margaret Kielpinski; wokalista Carmen Jon; Alexandria Kołodko, sekretarz PACCNE oraz gospodarz wieczoru.
Prezentacja członków izby: Prime Meridian Moving
W wyjatkowej atmosferze goście wspólnie bawili się i śpiewali polskie i amerykańskie piosenki świąteczne.
Carmen Jon zachwycił publiczność swoim talentem.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here