Trzy osoby zatrzymane przed Holland Tunnel – wieźli broń i amunicję do Nowego Jorku

Reklama - Advertisement

We wtorek, przed wjazdem do Holland Tunnel od strony NJ, policja zatrzymała samochód wypełniony bronią i amunicją. Zatrzymane zostały trzy osoby. Pasażerowie samochodu to dwóch mężczyzn po 50 roku życia i ponad 20-letnia kobieta. Wszyscy byli mieszkańcami stanu Pennsylvania i zmierzali na Manhattan. Według policji, zatrzymane osoby zeznały, że jechały do Nowego Jorku aby pomóc swojej znajomej – uzależnionej od narkotyków i przetrzymywanej wbrew jej woli.

Policja zatrzymała ciężarówkę przy wjeździe do Holland Tunnel za zbitą szybę przednią. Kiedy policjant zobaczył, że jeden z pasażerów miał broń, zlecił przeszukanie wozu. W zielonym pickup truck marki Dodge, policja znalazła naładowaną broń, około 2,000 sztuk amunicji i kamizelki kuloodporne. W samochodzie również znajdował się kask i nocne google.

Policja sprawdza wersję zatrzymanych, którym postawiono zarzuty domniemanego, nielegalnego posiadania broni. Policja podkreśla wkład lokalnych władz, które zachowały należyty spokój i nie wprowadziły paniki obcując z tak dużą ilością broni.

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here