Tydzień w Minutę 47 – “Ranking najlepszych rzeczy wysyłanych w paczkach z Polski do USA”

Reklama - Advertisement

Witamy! Cieszymy się, że jesteście z nami. Ania i Monika przygotowały dla was kolejną dawkę wiadomości z minionego tygodnia. Co dzieje się na naszym podwórku? Co słychać w Europie?

Rozpoczynamy od wideo relacji z pożegnania bohaterów, którzy walczyli o niepodległość Polski – uroczystość miejsce miała w Katedrze św. Patryka na Manhattanie.

Powiemy również o tym, że zmarł komendant i przywódca rewolucji kubańskiej, Fidel Castro. Świat nie krył emocji po jego odejściu. Dla niektórych to strata, dla wielu jednak to wyzwolenie.

W Tygodniu w Minutę, również o adopcjach z Polski, dowiedz się jak możesz pomóc, a jakie kroki należy podjąć, jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem.

Następnie spektakl “KLAPS”, który już za nami. Publiczność w Nowym Jorku i New Jersey nie kryła zachwytu nad sztuką. Na naszej stronie internetowej także magazyn sportowy – rozpoczynamy sezon zimowy ze Sławomirem Jamiołkowskim. Chcesz być na bieżąco? Wejdź na www.radiorampa.com

Thanksgiving, czyli Święto Dziękczynienia  już za nami, a dla państwa przygotowaliśmy kolejny odcinek Hitów z Ulicy, czyli co Polacy wiedzą na temat tego święta?

Żegnamy się z wami ciepłym akcentem – Florydą. Po co jechać? Z kim jechać? Dlaczego? A dodatkowo, jaką uroczystość przygotowała Polonia tam mieszkająca?

Bądźcie cierpliwi i zaczekajcie na kulisy programu. Dzisiaj o wysyłce paczek… z Polski do USA! Dlaczego mama Ani i mama Moniki wysyłają im paczki? Najciekawsze jednak jest to, co w tych paczkach się znajduje!

Jesteście gotowi na 47. odcinek programu?

Zapraszamy.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here