Wymiana walut w Naszej Unii!

Reklama - Advertisement

Lubisz podróżować po świecie? Planujesz spędzić wakacje lub święta w Polsce? Kupujesz bilet, pakujesz walizki i… pojawia się kłopot, że nie posiadzasz waluty kraju do którego się wybierasz.

Nasza Unia zadba o to, żeby Twój wyjazd do najbardziej oddalonego zakątka świata się powiódł. Nowy serwis wymiany walut w PSFCU daje Ci możliwość kupna i sprzedaży 96 walut w okienku kasjerskim Naszej Unii.
To bardzo proste! Musisz być Członkiem Naszej Unii. Przychodzisz do jednego z oddziałów PSFCU zlokalizowanych w trzech stanach Nowy Jork, New Jersey i Illinois.

Zamawiasz walutę, którą chcesz kupić i odbierasz ją następnego dnia (sprzedaży obcej waluty dokonujesz od ręki).

Serwis dostępny jest od poniedziałku do soboty w godzinach pracy oddziału.
Nie daj się nabić w butelkę przez pseudo-bankowe punkty wymiany!

Skorzystaj z nowego serwisu wymiany walut w Polsko – Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, której zaufało już ponad 100,000 Członków i współwłaścicieli kont.
Więcej informacji w oddziałach PSFCU lub pod numerem 1.855.PSFCU.4U (1.855.773.2848). Jeśli nie jesteś jeszcze Członkiem PSFCU dołącz do nas już dziś!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Monika Adamski

Latest posts by Monika Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here