Wystarczy uśmiech dziecka – Mariusz Śniarowski nowym prezesem Children’s Smile Foundation

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Mariusz Śniarowski, który od tego roku pełni funkcję prezesa Children’s Smile Foundation – fundacji niosącej pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom, zarówno w Polsce jak i w USA.

Fundacja podsumowała właśnie akcję charytatywną zainicjowaną przez Polsko-Słowiańską Federalną Unię Kredytową – już po raz trzeci, członkowie Unii wpłacać mogli fundusze na rzecz hospicjów w Polsce jak i na konto fundacji. W tym roku udało się uzbierać ponad 130 tysięcy dolarów!

Ponadto, co warto podkreślić – Fundacja pragnie pomagać jeszcze większej ilości dzieci w USA – jeżeli znacie kogoś, kto pomocy potrzebuje, powiedzcie mu o Children’s Smile Foundation!

Jaki jest ich najważniejszy cel obecnie, jakie wydarzenie czeka na sympatyków fundacji w lutym, jak zostać czynnym członkiem fundacji?

Posłuchajcie!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here