Reklama - Advertisement

19 lutego w New Jersey, odbył się XVII Memoriał Kazimierza Górskiego Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich. Był to już 32. turniej halowy ZPKP w historii. Tym razem odbył się w Clifton, NJ. Ceremonia wręczenia nagród miejsce miała w klubie Wisła Garfield. 

W memoriale udział wzięło 12 drużyn – cztery w kategorii Open i osiem w kategorii Over 40. Zwycięzcy to: w kategorii Open- S.C.Vistula Garfield; w kategorii Over 40 – Polonez SC.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii Open został Viktor Pervushkin z S.C. Vistula, najlepszym bramkarzem Anthony Caruso również z S.C. Vistuli. W kategorii Over 40 najlepszym zawodnikiem został wybrany Dominik Brudziński ze Stali Mielec, najlepszym bramkarzem Grzegorz Machnik z Poloneza. 

Gościem memoriału była drużyna oldbojów Ruchu Chorzów. Z Polski przybyli Stanisław Gawenda, prezes stowarzyszenia oldbojów Ruchu Chorzów; kierownik drużyny Marek Latos; grupa zawodników i trenerów: Piotr Lech, Grzegorz Wagner, Krystian Szuster, Mariusz Śrutwa – również były piłkarz narodowej drużyny Polski, który miał na swoim koncie ponad 100 bramek w lidze; drużynie towarzyszyła grupa wychowanków stowarzyszenia. Klubowi towarzyszył oficjalny Fan Club Ruchu Chorzów w USA – jego współzałożyciel Piotr Szałęga, obecny był na turnieju.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo. 

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here