You Will Never Walk Alone ku pamięci Mateusza Wełny w wykonaniu Żuki Rock and Roll Band

25-letni Matthew Welna, zginął tragicznie 20 marca 2015 roku. Był długoletnim mieszkańcem Sayreville, a od 2011 roku, Monroe Township w New Jersey. Ukończył Sayreville War Memorial High School oraz Rider University. Jego wielką pasją, którą realizował z wielkim sukcesem, była piłka nożna.

Po jego śmierci, jego przyjaciele założyli fundację: Matthew M. Welna Foundation. Celem fundacji jest zachowanie pamięci o Matthew, ale również, z uwagi na jego pasję, wspieranie młodych piłkarzy, ale i ludzi potrzebujących. 

Jako wielki fan piłki nożnej, Mateusz był kibcem drużyny Liverpool F.C. Ku jego pamięci, goszczący w Nowym Jorku w studio Radio RAMPA zespół Żuki Rock and Roll Band z Poznania, wykonał utwór “You Will Never Walk Alone”, rozpopularyzowanego przez zespół z Liverpoolu, Gerry and the Pacemakers. Utwór ten bliski jest fanom drużyny z tego miasta, a odśpiewanie jest tradycją kibiców Liverpool FC.

Żuki Rock and Roll Band jest zespołem, który wykonuje największe przeboje lat 60. Ponieważ tworzą swoje nipowtarzalne The Beatles Show, są gośćmi największego festiwalu poświęconego muzyce legendarnego zespołu właśnie w Liverpoolu. 

Posłuchajcie

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here